Woning Strandlaan 160
Strandlaan 160 , 8670 Koksijde
Vraagprijs:
€ 480 000
AUTHENTIEKE CHARMANTE RUIME WONING MET 6 SLAAPKAMERS EN EEN ZONNIGE TUIN GELEGEN OP WANDELAFSTAND VAN HET STRAND VAN KOKSIJDE
Bestaande uit:
Op het gelijkvloers: Inkomhal, een gezellige lichtrijke woonkamer met toegang tot de tuin, ruime keuken, apart toilet, badkamer met douchebad en dubbele lavabo, veranda met toegang tot de tuin, garage en een wasruimte met inloopdouche.
Op de bovenverdieping: 6 ruime slaapkamers en een toilet.
zolderverdieping en kelder aanwezig. 3 Buitenstaanplaatsen. Ideaal als hoofdverblijfplaats, vakantie woning of opbrengstwoning, twee ingangen. Bezichtiging op afspraak. Voor meer informatie stuurt u een mailtje naar jan@immocattaert.be of belt u het nummer 0472/717.616.
Algemeen
| Adres: | Strandlaan 160 Koksijde |
| Residentie: | Woning Strandlaan 160 |
| Referentie: | Woning Strandlaan 160 |
| Vraagprijs: | € 480 000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Kust, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 264 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1901 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Staat binnenwerk: | Goed |
| Staat buitenwerk: | Goed |
Indeling
| Slaapkamers: | 6 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 3 |
Comfort
| Comfort: | Tuin, Digitale tv |
| Gemeubeld: | Ja |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Verwarming: | Aardgas |
Kadastrale gegevens
| Onroerende voorheffing: | € 852 |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20260403-0003496465-RES-1 |
| EPC Index: | 398,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 3/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in