Paddock I & II - garage 65
Koninklijke Baan 31 , 8660 De Panne
Vraagprijs:
€ 45 000
RUIME GARAGBOX TE KOOP GELEGEN ONDERAAN EEN NIEUWBOUW RESIDENTIE PADDOCK OP EEN BOOGSCHEUT VAN ZEE TE DE PANNE
Bestaande uit: Een ruime garage en zijn poort. Het complex is gebouwd onder moderne tijdloze architectuur en heeft verder aangelegde tuinen, meerdere fietsenlokalen, en een vuilnislokaal. Bezoek enkel op afspraak. Meer informatie vindt u op onze website www.immocattaert.be onder de rubriek "kenmerken en documenten".
Algemeen
| Adres: | Koninklijke Baan 31 De Panne |
| Residentie: | Paddock I & II - garage 65 |
| Referentie: | Paddock I & II - garage 65 |
| Vraagprijs: | € 45 000 |
| Type: | Garage box |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Residentieel, Kust, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | -2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Staat binnenwerk: | Uitstekend |
| Staat buitenwerk: | Uitstekend |
| Syndickosten: | € 10/maand |
Indeling
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Terras: | |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Plat dak |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Gas, Gasboiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
Informatieplicht
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in