Spermalie 0302
Bortierlaan 44 , 8660 De Panne
Vraagprijs:
€ 140 000
RUIM 1 SLAAPKAMERAPPARTEMENT GELEGEN IN DE PRACHTIGE DUMONTWIJK EN OP 100M VAN HET STRAND TE DE PANNE
Bestaande uit inkomhall, ruime lichtrijke living, keuken met berging, 1 ruime slaapkamer, badkamer met douche, lavabo en apart toilet. Gunstig EPC = 201 kWh - label C. Fietsenberging. 3de verdieping. Geen terras. Interieurfoto's volgen vanaf 15/05/2026. Bezichtigingen zijn wel al mogelijk maar wel enkel op afspraak. U vindt meer informatie op onze eigen website, www.immocattaert.be, onder de rubrieken "kenmerken en documenten".
Algemeen
| Adres: | Bortierlaan 44 De Panne |
| Residentie: | Spermalie 0302 |
| Referentie: | Spermalie 0302 |
| Vraagprijs: | € 140 000/totaal |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Residentieel, Kust, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 67 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1975 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Staat binnenwerk: | Redelijk |
| Staat buitenwerk: | Goed |
| Syndickosten: | € 60/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
Comfort
| Comfort: | Digitale tv |
| Gestoffeerd: | Gedeeltelijk |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Waterleiding: | goed |
| Sanitair: | goed |
| Elektriciteit: | zeer goed |
| Verwarming: | Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Onroerende voorheffing: | € 1.182 |
| Kadastrale benaming: | Taks 2de verblijf/tax deuxième résidence = 969 euro per jaar |
| Kadastrale Nummers: | Provincie belasting/taxe de province = 200 euro per jaar |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20260413-0003846673-RES-1 |
| EPC Index: | 201,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 13/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Afgebakend overstromingsgebied |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in