De Panne Plaza C 0604
Kapellelaan 6 , 8660 De Panne
Vraagprijs:
€ 169 000
COMPLEET VERNIEUWDE STUDIO MET ZIJDELINGS ZEEZICHT EN SLAAPHOEK EN TERRAS GELEGEN OP ENKELE METERS VAN HET STRAND TE DE PANNE
Bestaande uit living met terras en mooi zijdelings zeezicht, open ingerichte vernieuwde keuken, slaaphoek, vernieuwde badkamer met douche, lavabo, bergkast en toilet. Elektriciteit in conformiteit. Wordt gemeubeld verkocht. Fietsenberging. Vuilnislokaal. De façade werd volledig geschilderd in 2018. 6de verdieping. Bezichtigingen enkel op afspraak. U vindt meer informatie op onze eigen website, www.immocattaert.be, onder de rubrieken "kenmerken en documenten".
Algemeen
| Adres: | Kapellelaan 6 De Panne |
| Residentie: | De Panne Plaza C 0604 |
| Referentie: | De Panne Plaza C 0604 |
| Vraagprijs: | € 169 000/totaal |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Residentieel, Kust, Gemeente, Met zeezicht |
| Bewoonbare opp.: | 31 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1993 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Bouwlagen: | 9 |
| Op verdieping: | 6 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Staat binnenwerk: | Uitstekend |
| Staat buitenwerk: | Goed |
| Syndickosten: | € 60/maand |
Indeling
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
Comfort
| Gemeubeld: | Ja |
| Gestoffeerd: | Gedeeltelijk |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Plat dak |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Onroerende voorheffing: | € 752 |
| Kadastrale benaming: | Taks 2de verblijf/tax deuxième résidence = 865 euro per jaar |
| Kadastrale Nummers: | Provincie belasting/taxe de province = 200 euro per jaar |
Informatieplicht
| EPC Certificaat Nr.: | 20230227-0002823013-RES-1 |
| EPC Index: | 219,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| EPC Geldig tot: | 27/02/2033 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | D |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | D |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in